Свято наближається!!!
18.11.2014

Новий Рік свято, хід якого відбувається по всій планеті. Але, тим не менше, кожен народ привносить у його святкування якісь свої звичаї, що часом дивують, а іноді навіть незрозумілі для іноземців.

Японці, наприклад, перед Новим Роком обов’язково придбають граблі. Без них святкування просто неможливе! Невеликі граблі з бамбука потрібні жителям Японії для того, щоб весь наступний рік «загрібати» ними щастя.

В Австрії неписаної заповіддю вважається почути на Новий рік у Відні урочистий звук «Дзвону миру», встановленого на соборі Св. Стефана. На Соборну площу 31 грудня збираються тисячі людей.

В Аргентині за давньою традицією службовці установ в останній день робочого року викидають з вікон старі календарі, непотрібні відомості і бланки.

В Ірландії увечері напередодні Нового року двері всіх будинків відчиняються навстіж. Кожний бажаючий може увійти у будь-який будинок і стане там бажаним гостем. Гість не забуде при цьому сказати: «За мир у цьому домі і в усьому світі!».

У мешканців Тібету існує цікавий новорічний звичай: господарки печуть багато пиріжків із різним начинням і роздають їх знайомим і незнайомим. Чим більше роздаси — тим багатшим будеш у новому році.

Але те, що об’єднує всі народи, що відзначають Новий Рік, — це святкове диво, чудовий настрій та надія на те, що наступний рік принесе тільки щасливі миті.

В Кредитній спілці «Актив» теж є  своя традиція —  напередодні Різдвових Свят проводити депозитні акції для своїх улюблених членів. 

Ми традиційно запроваджуємо зимову акцію «Зимові традиції» строком на 1місяць під 20% річних  та 6 місяців під 25% річних.

 Звичаї у кожного свої.

 Головне, що всі ці свята дарують людям радість та гарний настрій.

 


© 2014 - 2024 р. Кредитна спілка “Актив”.
Всі права захищені згідно законодавства України.
email: aktivs12@gmail.com